Här visas senaste inläggen på vår Facebook-sida

Missionskyrkan Skillingaryd har delat Pingstkyrkan Skillingaryds evenemang. ...

En konsert med Sebastian Stakset

september 1, 2017, 8:00e m - september 1, 2017, 11:00e m

Pingstkyrkan i Skillingaryd presenterar stolt: Sebastian Stakset, tidigare känd som Sebbe Staxx och som frontfigur i hiphopgruppen Kartellen vars liv och musik kantades av droger, brott och destruktivitet. Nu vill den nyfrälste solodebutanten Sebastian Stakset säga förlåt — och sprida kärlek i stället för hat. Kom & lyssna på sebbes egna ord om tiden i kartellen, livet efter att han mött jesus & hans helt nyskrivna musik! Inträde: 50:- kan betalas med swish eller kontant (barn upp till 12 år gratis) Vi börjar med lite mingel, dricka och tilltugg finns att köpa på plats!

View on Facebook

Simon Ådahl kommer till Fridhäll i morgon kväll!
Lördag 19/8 kl 19.
Hoppas du kommer!
...

View on Facebook